Porsche 911
Otomobil

2020 Model Porsche 911’den İlk Görüntüler

Porsche, Taycan ile başladığı akıma Porsche 911 ile devam ediyor. Son yıllarda lansmanlarından önce belirsiz tarihlerde fotoğraflarını tanıtan Porsche, bu kezde 2020 model 911 modelinin fotoğraflarını paylaştı.

Porsche 911

Porsche tanıtımlarında çoğunlukla arabayı kullanmak isteyeceğimiz çeşitli ortamlarda kullanıp teste tabi tutmak gibi bir alışkanlığı var. Çöl ortamında, karlı zor koşullarda olan testleri geçtiğimiz zamanda izlemiştik. Bunların arasında en ilginç olan testlerden biri ise Çin’ de yapmış olduğu, kalite olarak birbirinden farklı kalitede olan yakıtlar ile çalışabilmesidir.
Yeni 911 için tasarım olarak yorumlayacak olursak, klasik 911 görüntüsünden vazgeçmediğini, hala çok şık ve güzel bir görüntüye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tasarımı teknik olarak bir sorun oluşturmadığı için görselliğinin değişmesi için bir sebepte bulunmuyor.

Porsche 911

Yeni Porsche 911’in ön tarafın da da pek bir değişiklik gözükmüyor fakat yan ve arkada bulunan lambalar için detayların daha ince olduğunu görebiliyoruz. Bu tasarımı önceki tanıtımlarda Cayenne ve Panamera serilerinde görmüştük. Performans olarak araca değinecek olursak;  Porsche 911 Turbo S için 600hp lik bir beygir ve 0-100km/s hızı 2,5 saniyede alması bekleniyor. 4wd çekiş sistemine sahip olacak olan Porsche 911 Turbo S fiyat olarak 200,000 Euro gibi bir fiyata sahip olması bekleniyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir