Netflix Roma
Sinema

Netflix Original Filmi Roma, Netflix’in En Başarılı Yapımı İlan Edildi.

Netflix Original’in yeni filmi Roma’nın ilk gösterimi Venice Film Festivalinde gerçekleştirildi ve tüm eleştirmenler ve izleyicilerden tam not almayı başardı.

Netflix Original’in dizi ve filmleri bildiğimiz gibi prodüksiyonun da etkisi ile oldukça etkileyici fakat sinemacıların film’i değerlendiriş şekilleri birbirlerinden farklı olduğu için Netflix Original yapımları pek de iyi bir statüye sahip değillerdi ancak ‘Gravity’ ve ‘Children of Men’ gibi başarılı filmlerin yönetmeni olan “Alfonso Cuaron” Son filmi ‘Roma” ile birlikte her izleyicinin kalbini kazanmışa benziyor.

Alfonso Cuaron, Oscar, Akademi ve BAFTA ödülleri vede yapımları ile son dönemde ne kadar başarılı bir yönetmen olduğunu kanıtlamış durumda. Netflix Original bünyesinde ki “Roma” isimli filmi belli ki yönetmenin en iyi filmlerinden biri olmaya şimdiden aday. Venice Film Festivalinde ilk gösterimi gerçekleştirilen yapım, hem öyküsü hem de sinematografisi ile sinema sevenlerden bolca beğeni toplamayı başardı.

Netflix Original yapımı “Roma” pek çok eleştirmen ve yönetmen tarafından olumlu yorumlar topladı hatta ve hatta en başarılı Netflix Original filmi olarak anılmaya başlandı. Meksika’nın 1970’li yıllarında geçen filmin senaryosu Alfonso Cuaron’a ait. Film henüz Netflix’te izleyicilerin beğenisine sunulmadı ancak önümüzde ki ay filmin listeye dahil olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir